Strzelcy - II Liga

BramkiNazwisko i imięDrużyna
34Banasiewicz JakubWariaci Team
Niesłuchowski MarcelWariaci Team
30Bawoł Jakub SOSO Galacticos
29Chojnowski MateuszAjax Rajsterdam
27Pawłowski BartoszOpór Melanż
24Jędrzejewski JanuszTZW
20Wędzyński KamilFC Standard
19Woźniak TomaszFuero
18Tkacz JarosławTZW
17Falęta DamianAjax Rajsterdam
14Dankowski WiktorWariaci Team
Krauz Szymon SOSO Galacticos
Wierzejski ArturFormacja
11Kobus ArkadiuszTZW
10Bednarek JarosławOpór Melanż
Bogusiewicz Paweł SOSO Galacticos
Domżała DanielBalanga
Jakubik MarcinBalanga
Szczypiński Mateusz SOSO Galacticos
9Oleksiej RadosławWariaci Team
Oleszczuk PawełTZW
Pietraszkiewicz Jan SOSO Galacticos
8Dźwigała AdamFC Standard
Kluczkowski KarolWariaci Team
Twardowski SebastianFC Standard
Włodarski BartłomiejBalanga
Zemajtis Patryk SOSO Galacticos
7Barszczewski JakubFormacja
Bartecki SławomirFormacja
Czarnecki BartoszFC Standard
Gąsiorowski PawełBalanga
Koryń MichałOpór Melanż
Rudnicki MarcinBalanga
Rybicki MarcinFuero
Wysocki KrystianFC Standard
Wyżykowski PawełAjax Rajsterdam
6Figurski DanielFC Standard
Gontarek ŁukaszWariaci Team
Kostecki AdrianOpór Melanż
Michnowski MichałBalanga
Sieczko Kamil SOSO Galacticos
Wójcik PawełOpór Melanż
5Bednarek PawełWariaci Team
Burza HubertWariaci Team
Falęta SebastianAjax Rajsterdam
Orłowski MaciejBalanga
Wolski TomaszFC Standard
4Dzbański MateuszOpór Melanż
Kobrzyński MichałFuero
Kwiecień PrzemysławFormacja
Matanowski DominikFuero
Morawski MichałOpór Melanż
Paczkowski MichałWariaci Team
Rok RafałWariaci Team
Uściński RadosławFormacja
Żelazko ArkadiuszTZW
3Jach PatrykFC Standard
Kostro DamianFormacja
Kubiak WaldemarFormacja
Latała DawidOpór Melanż
Maciejewski DominikAjax Rajsterdam
Niwiński WadymFormacja
Romiewicz TZW
Rybicki RobertFuero
Śmietański MateuszOpór Melanż
Stankiewicz ArturOpór Melanż
Ziółkowski PiotrFC Standard
2Bańkowski MateuszFormacja
Baraniecki Dawid SOSO Galacticos
Błyskosz PrzemysławTZW
Dąbkowski PiotrFormacja
Końpa MaciejAjax Rajsterdam
Kubot Fuero
Majewski RadosławFC Standard
Makowiecki AndrzejFC Standard
Olędzki Bartosz SOSO Galacticos
Stankiewicz DanielAjax Rajsterdam
Uściński JarosławFormacja
Walburg AlanFuero
Wiśniewski MikołajOpór Melanż
1Bączek RafałFuero
Białowarczuk SebastianFC Standard
Chudorliński MateuszFormacja
Cukrowski PawełWariaci Team
Dąbrowski DominikAjax Rajsterdam
Golian Patryk SOSO Galacticos
Jach DamianFC Standard
Kowalski RadosławFC Standard
Krztoń KamilFormacja
Kupś Bartek SOSO Galacticos
Leśniak ŁukaszOpór Melanż
Lewkowicz TymoteuszFormacja
Miszewski DanielTZW
Murawski MateuszAjax Rajsterdam
Podstawka Krystian SOSO Galacticos
Skoroszewski ArturBalanga
Szafirski ŁukaszTZW

 

Za zajęcie czołowych lokat w poszczególnych ligach organizator przyznaje wyłącznie nagrody rzeczowe.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią